supermicro – HP

 

*شرکت پرهون جم دامون, فعالیت خود رادرسال ۱۳۸۷ در زمینه تهیه و عرضه سرورهای اچ پی و سوپرمیکرو (HP-SUPERMICRO )آغاز کرد. این شرکت با توجه به اهمیت و گسترش روزافزون فناوری اطلاعات در عرصه‏های مختلف، بمنظور طراحی و اجرای پروژه های مختلف در سطح کشورآغازبکارنمود و بااین هدف که بتواند مشاوری امین ومنصف درزمینه واجرای پروژهای انفورماتیک شما مشتریان عزیز باشد .

 

سرعت شگفت انگیـز تکنولوژی IT می طلبید برای پاسخگویی نیازهای مشتریان و موضوعـات پـروژه ها ، این شرکت نیز از سـرعت همسـانی برخوردار شـود چـه در زمینه خدمات بـازرگانی و چـه در نو آوری و دانش روز.این اقدام خود موجب گردید تا دست ما هم در زمینه واردات و گرفتن سرویسهای بعدی باز گردد .

 

از دغدغه های بزرگ  شرکت پرهیز از برخوردهای ناسالم و رقابت های مطرود بوده و هست . ما قائل به این نیستیم حضور رقیبان مانعی بر از دست دادن سهم بازار باشدبلکه، با حضوری قوی وایجاد شرایط منطقی همواره کارفرمایان را به آن سویی رهنمون می کنیم که انتخاب این شرکت جایگزین دیگری ندارد .
در این راستـا همواره دست همکاران دیگر را برای ارائه سرویس بهتـر می فشاریم .
شرکت پرهون جم با بهره‏گیری از مشارکت شرکتهای معتبر و با تجربه همواره کوشیده تا در جهت نوآوری، خلاقیت و کاربرد تکنولوژی های مدرن در کشور گامهای اساسی بر ‏دارد.

 

 

 

زمینه فعالیت :

 

سرور سوپر میکرو,سرورسوپرمیکرو,سرور سوپرمیکرو,سرورهای سوپرمیکرو,

 

خرید سرور سوپر میکرو,سرورسوپرمیکروخرید , خرید سرور سوپرمیکرو,خرید سرورهای سوپرمیکرو,خرید supermicro

 

سرورهای سوپر میکرو,سرور سوپرماکرو,سرورسوپرماکرو,سرورهای سوپرماکرو,

 

سرورهای سوپر ماکرو,سرورسوپرمایکرو,supermicro server,server supermicro,

 

سرور supermicro, فروش سرور سوپرمیکرو,فروش سرورسوپرمیکرو,

 

فروش قطعات سوپرمیکرو,فروش قطعات سوپرماکرو,فروش قطعات سوپرمایکرو,مادربرد

 

سوپرمیکرو,کیس سوپرمیکرو,پشتیبانی سوپرمیکرو

 

,خریدسرور supermicro

 

  سروراچ پی ,سرورهای اچ پی ,hp server, server hp,قطعات سرور,سرور اچ.پی,سرورhp,hp سرور,سرور  hp,خرید سرور hp,خرید سرورhp,فروش سرورhp