سرور اچ پی HPE ProLiant DL120 Gen 9

آیا به سروری برای مجازی سازی نیاز دارید اما در تامین هزینه لایسنس محدودیت دارید؟ سرور HPE ProLiant DL120 Gen9، در دسته Enterprise قرار می گیرد و سروری تک یونیته و تک پردازنده است.  این سرور ترکیبی از کارایی، افزونگی و ارتقاپذیری است. در نتیجه برای مشتریان کسب و کارهای کوچک، متوسط و Enterprise که نیازهای در حال رشد در زمینه مجازی سازی و حجم های کاری چندمنظوره دارند، مناسب است. در ادامه با ما همراه باشیداین سرور اچ پی در مقایسه با سرورهای تک پردازنده سنتی، ترکیبی از کارایی، افزونگی و ارتقاپذیری است. در نتیجه برای مشتریان کسب و کارهای کوچک، متوسط و Enterprise که نیازهای در حال رشد در زمینه مجازی سازی و حجم های کاری چندمنظوره دارند، مناسب است. از آنجا که ظاهر کوچکی دارد، اگر بخواهید آن را در دیتا سنتر اجاره ای قرار دهید، علاوه بر این که هزینه لایسنس پرداخت نمی کنید، هزینه اجاره کمتری نیز می پردازید.

✅ پردازنده منحصربفرد ورژن ۴ اینتل زیون سری E5-2600 و E5-1600 که مناسب برای تمامی محیط های کاری است.
✅ پشتیبانی از حافظه پرسرعت DDR4 با فرکانس ۲۴۰۰ مگاهرتز که برای محیط های کاری با تبادل زیاد اطلاعات، کارایی بیشتری را فراهم می کند.
✅ پشتیبانی از ماژول TPM 2.0 یا HPE Trusted Platform Module که برای جلوگیری از دسترسی های غیرمجاز به سرور و ذخیره اعتبارات سروری استفاده می شود.
✅ پاور ۹۰۰W AC / 240VDC با هزینه مناسبتر

Processor family Intel® Xeon® E5-2600 v3 product family; Intel® Xeon® E5-1600 v3 product family; Intel® Xeon® E5-2600 v4 product family; Intel® Xeon® E5-1600 v4 product family
Number of processors ۱
Processor core available ۲۲ or 20 or 18 or 16 or 14 or 12 or 10 or 8 or 6 or 4
Form factor (fully configured) ۱U
Power supply type (۲) Entry-Level
Expansion slots (۳) Maximum – For detail descriptions reference the QuickSpecs
Memory, maximum ۲۵۶ GB
Memory slots ۸ DIMM slots
Memory type DDR4 SmartMemory
Drive description (۸) SFF SAS/SATA/SSD or
(۴) LFF SAS/SATA/SSD
Hot plug and/or Non-hot plug, depending on model
Network controller ۱Gb 361i Ethernet Adapter 0 and/or
Optional FlexibleLOM on riser
Depending on model
Storage controller Dynamic Smart Array B140i or
H240 Host Bus Adapter
Smart Array P440/4GB
Depending on model
Infrastructure management iLO Management (standard), Intelligent Provisioning (standard), iLO Essentials(standard) iLO Advanced (optional)

قابلیت ارتقا

✅ DL120 Gen9 از یک پردازنده ورژن ۳ و ۴ اینتل زیون سری E5-2600 و E5-1600 پشتیبانی می کند که کارایی و بهره وری را افزایش می دهد.
✅ استفاده از حافظه DDR4 باعث جلوگیری از خرابی و از دست دادن دیتا می شود و مدیریت خطاها را راحتتر می کند. حداکثر حافظه و حداکثر سرعتی که فراهم می کند به ترتیب ۲۵۶ گیگابایت و ۲۴۰۰ مگاهرتز است.
✅ استفاده از هاردهای هوشمند، قابلیت اعتماد، ظرفیت و کارایی مطلوبی را فراهم می کند در نتیجه جوابگوی تمامی مشتری ها با نیازهای کاری متفاوت است آن هم به صورتی مقرون به صرفه. حداکثر ۴ هارد LFF و ۸ هارد SFF از نوع HDD یا SSD با پهنای باند ۱۲Gb/s را پشتیبانی می کند. از قابلیت Hot Plug پشتیبانی می کند. از RAID کنترلر B140i استفاده می کند که می تواند ۴ هارد ۳٫۵ اینچی را به صورت RAIDهای ۰، ۱، ۵ و ۱۰ پیکربندی کند.
✅ حداکثر تا ۳ اسلات PCIe برای کارت گرافیک و شبکه ارایه می دهد که افزایش پهنای باند و ارتقاپذیری را تامین می کند.